Χρώμα με crackle εφέ - Συστατικό 1

(1)
€2,09
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Αυτό είναι το πρώτο στάδιο διακοσμητικών χρωμάτων δύο συστατικών από τη μάρκα Pentart, με το οποίο μπορείτε να δημιουργήσετε ένα πρωτότυπο ραγισμένο εφέ σε διάφορες επιφάνειες. Πρώτα εφαρμόστε ένα στρώμα ρωγμής - συστατικό 1. στην επιφάνεια. Μόλις στεγνώσει, χρησιμοποιήστε το συστατικό 2 - διακοσμητικό χρώμα χρησιμοποιώντας πινέλο, σφουγγάρι ή σπάτουλα. Το χρώμα θα σπάσει κατά την ξήρανση. Το βάθος και η δομή των ρωγμών εξαρτάται από το πάχος του στρώματος. Για μακροχρόνια προστασία, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα τελικό βερνίκι ή διαυγές κερί.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • το πρώτο συστατικό του διακοσμητικού χρώματος - primer 50 ml
  • για να δημιουργήσετε ένα σπασμένο εφέ
  • το αποτέλεσμα μπορεί εύκολα να αλεστεί

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Το πρώτο συστατικό δουλεύεται αρκετά καλά, αλλά πρέπει να προσέξεις το πάχος της στρώσης που απλώνεις, ώστε το ράγισμα να φαίνεται ωραίο.

Ivana Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα