Πίσω στο κατάστημα MXH600050

Χρωμα για μεταξι - σταθεροποιηση με ατμο Dupont 50 ml | διαλεξτε αποχρωση

€6,50
€130,00 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Χρώμα για μετάξι που σταθεροποιείται με ατμό Dupont 50 ml - διαλέξτε απόχρωση

Έντονο, γυαλιστερό χρώμα της H.Dupont Classic είναι ιδανικό για μετάξι, μαλλί και παρόμοια υφάσματα και τεχνικές στις οποιές μπορείτε να κάνετε σταθεροποιήση με ατμό. Το χρώμα είναι αραιώσιμο στο νερό και δεν είναι επιβλαβές για το περιβάλλον. Είναι υψηλής ποιότητας, κατάλληλό και για καλασικές τεχνικές όπως η batik, ζωγραφική με πικνά χρώματα, ακουαρέλες, και αλάτι με εφέ. Προτείνετε αποθήκευση σε κρύο και σκούρο μέρος, μακριά από φως και παιδιά.

Χρήση:

Για το καλύτερο εφέ, πρέπει να πλύσετε το ύφασμα σε χλιαρό νερό με λίγη σκόνη. Αφαιρέστε όσα θα μπορούσαν να εμποδίσουν το χρώμα. Όταν στεγνώσει, το χρώμα πρέπει να σταθεροποιηθεί οπωςδήποτε με ατμό 1 - 4 ώρες, εξαιρτάται από το είδος του υφάσματος. Τα χρώματα θα είναι έντονα, το ύφασμα γυαλιστερό και απαλό. Τα χρώματα είναι αραιώσιμα και μπορείτε να τα αναμείξετε. Το ύφασμα μπορείτε να πλένετε στο πλυντήριο σε 50 ° C.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα