Πίσω στο κατάστημα JOV973_11

Τριγωνικές κηρομπογιές JOVI Triwax – διάφορες αποχρώσεις


Επιλέξτε
€3,95
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι τριγωνικές κηρομπογιές JOVI Triwax από τη σειρά Jumbo Easy Grip είναι ειδικά σχεδιασμένες για παιδιά προσχολικής και πρώτης σχολικής ηλικίας. Το εργονομικό τριγωνικό τους σχήμα καθοδηγεί φυσικά τα δάχτυλα στη σωστή λαβή, βοηθά στην ανάπτυξη της λεπτής κινητικότητας πριν από τη γραφή και εμποδίζει την κηρομπογιά να κυλάει στο γραφείο. Όλο το σώμα αποτελείται από συμπαγή χρωματιστή μάζα χωρίς περιτύλιγμα, προσφέροντας πλήρη χρήση χωρίς υπολείμματα, ενώ δεν σπάει εύκολα σε πτώσεις και δεν λερώνει τα χέρια.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Triwax (Jumbo Easy Grip)
  • Σχήμα: τριγωνικό
  • Ιδανικό για: παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας
  • Ασφάλεια: χωρίς κύρια αλλεργιογόνα, συμμόρφωση με το πρότυπο EN 71
  • Ιδιότητες: άοσμες, ανθεκτικές στο σπάσιμο, ξύνονται με κοινή ξύστρα

Χρήση και τεχνικές

Οι κηρομπογιές JOVI Triwax αφήνουν μια λεία, ομοιόμορφη και πλούσια γραμμή. Είναι κατάλληλες για κλασική ζωγραφική, χρωματισμό επιφανειών, σκίαση, διαστρωμάτωση χρωμάτων καθώς και για την τεχνική του ξυσίματος (sgraffito). Για λεπτές γραμμές και περιγράμματα, μπορούν εύκολα να ξυστούν με μια απλή ξύστρα.

Συχνές ερωτήσεις

Φεύγουν εύκολα οι λεκέδες από τα ρούχα; Οι τυχόν λεκέδες από τα υφάσματα αφαιρούνται εύκολα με πλύσιμο στο χέρι χρησιμοποιώντας απλό σαπούνι.

Είναι ασφαλείς για μικρά παιδιά; Ναι, οι κηρομπογιές είναι άοσμες, δεν περιέχουν κύρια αλλεργιογόνα και πληρούν τα αυστηρά πρότυπα ασφαλείας EN 71.

Σπάνε εύκολα και μπορούν να ξυστούν; Χάρη στη συμπαγή τους σύνθεση, οι κηρομπογιές δεν σπάνε εύκολα σε τυχαίες πτώσεις και ξύνονται κανονικά με μια κλασική ξύστρα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα