Τελικό ματ βερνίκι για ακρυλικά LUKAS – 125 ml

Διαθέσιμο
€16,49
€131,92 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το τελικό ματ βερνίκι LUKAS 125 ml είναι ειδικά σχεδιασμένο για την προστασία ολοκληρωμένων έργων με ακρυλικά χρώματα. Δημιουργεί ένα ματ, διάφανο προστατευτικό φιλμ χωρίς ενοχλητικές γυαλάδες και αντανακλάσεις, προστατεύοντας αξιόπιστα το έργο σας από εξωτερικούς παράγοντες και τη σκόνη. Αποτελεί το ιδανικό συμπλήρωμα για τα ακρυλικά χρώματα και μέσα της παραδοσιακής μάρκας LUKAS.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: LUKAS
  • Τύπος προϊόντος: τελικό ματ βερνίκι
  • Όγκος: 125 ml
  • Χρώμα: διάφανο
  • Χρήση: ακρυλική ζωγραφική
  • Συσκευασία: 1 τεμ.

Τρόπος εφαρμογής

Το βερνίκι εφαρμόζεται με ένα μαλακό, πλακέ συνθετικό πινέλο σε λεπτές και ομοιόμορφες στρώσεις προς μία κατεύθυνση, πάνω σε καθαρή και απόλυτα στεγνή επιφάνεια. Αφήστε την επιφάνεια να στεγνώσει πλήρως πριν από την εφαρμογή επόμενης στρώσης.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο είναι το τελικό αποτέλεσμα του βερνικιού; Το βερνίκι αφήνει ένα ομοιόμορφο ματ και απόλυτα διάφανο φινίρισμα χωρίς γυαλάδες.

Για ποιες τεχνικές είναι κατάλληλο; Το προϊόν είναι ειδικά διαμορφωμένο για τη στερέωση και προστασία ακρυλικών έργων, συνεργαζόμενο άψογα με τα χρώματα και τα μέσα ζωγραφικής LUKAS.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα