Skicár SAKURA 140 g/m² – 80 φύλλα, 9 – 21 cm

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€5,49
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Skicár SAKURA με λείο λευκό χαρτί 140 g/m² και 80 φύλλα αποτελεί την ιδανική επιλογή για σχέδιο, lettering και σκίτσο στο σπίτι, στη σχολή ή στα ταξίδια σας. Το χαρτί αντέχει τις στρώσεις ξηρών μέσων καθώς και ελαφρύ lavis χωρίς υπερβολικό τσαλάκωμα. Χάρη στην ανθεκτική κολλητή βιβλιοδεσία, το μπλοκ παραμένει σταθερό κατά τη δημιουργία.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: SAKURA
  • Βάρος χαρτιού: 140 g/m²
  • Αριθμός φύλλων: 80 φύλλα
  • Χρώμα χαρτιού: λευκό
  • Υφή: λεία
  • Τύπος βιβλιοδεσίας: κολλητή ράχη
  • Προέλευση: Ιαπωνία (παραγωγή από το 1921)

Χρήση και τεχνικές

Το μπλοκ είναι κατάλληλο για μολύβια, κάρβουνο, ξυλομπογιές, fineliners, μαρκαδόρους, lettering και ελαφριά υδροδιαλυτά μέσα. Κατά τη χρήση υγρών μέσων συνιστάται η συγκρατημένη εφαρμογή νερού και το καλό στέγνωμα μεταξύ των στρώσεων. Η λεία επιφάνεια εξασφαλίζει καθαρές γραμμές χωρίς να απλώνει το μελάνι.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο είναι το βάρος του χαρτιού και είναι κατάλληλο για υγρές τεχνικές; Το χαρτί έχει βάρος 140 g/m², καθιστώντας το ιδανικό για ξηρές τεχνικές καθώς και για ελαφριά πλύση με ελάχιστη ποσότητα νερού.

Τι τύπο βιβλιοδεσίας έχει το μπλοκ; Διαθέτει ανθεκτική κολλητή βιβλιοδεσία που κρατά αξιόπιστα ενωμένα και τα 80 φύλλα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα