Σετ πινέλων Pentart, 7 τμχ, διάφοροι τύποι

Διαθέσιμο
€3,69
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 8–9 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων Pentart είναι ένα πρακτικό καλλιτεχνικό σετ που περιέχει 7 πινέλα διαφόρων τύπων. Αποτελεί έναν ευέλικτο εξοπλισμό για ζωγραφική και δημιουργικές τεχνικές, ιδανικό για κάθε δημιουργό που αναζητά ποικιλία σχημάτων πινέλων σε μία συσκευασία.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Pentart
  • Συλλογή: PENTA COLLECTION
  • Κατηγορία: Πινέλα και είδη ζωγραφικής
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 7 πινέλα (διάφοροι τύποι)
  • Ποσότητα συσκευασίας: 1 τμχ

Συχνές ερωτήσεις

Πόσα πινέλα περιλαμβάνονται σε αυτό το σετ; Το σετ περιλαμβάνει συνολικά 7 πινέλα.

Είναι όλα τα πινέλα του σετ ίδια; Η συσκευασία περιέχει μια ποικιλία από διαφορετικούς τύπους πινέλων.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα