Σετ πινέλα ακουαρέλας PRINCETON Neptune - 4 τεμάχια

€159,00
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων PRINCETON από τη σειρά Neptune περιλαμβάνει μια επιλογή από 4 στρογγυλά πινέλα, σχεδιασμένα ειδικά για ακουαρέλα και υδατοδιαλυτά μέσα. Διαθέτουν εξαιρετικά απαλή συνθετική τρίχα σκίουρου και πρακτική κοντή λαβή, προσφέροντας άριστο έλεγχο από τις λεπτές γραμμές έως τις πλούσιες πινελιές.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Neptune
  • Τύπος τρίχας: συνθετική (απομίμηση τρίχας σκίουρου)
  • Σχήμα πινέλου: στρογγυλό
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 4 τεμάχια (στρογγυλά πινέλα μεγέθους 4, 6, 8 και 10)
  • Λαβή: κοντή
  • Κατάλληλα μέσα: ακουαρέλα και υδατοδιαλυτά χρώματα
  • Διαστάσεις συσκευασίας: 95 × 270 × 30 mm
  • Βάρος: 0,12 kg

Χρήση και φροντίδα

Το σετ είναι ιδανικό για ζωγραφική με ακουαρέλα και τεχνικές νερού. Μετά τη χρήση, ξεπλύνετε αμέσως τα πινέλα με καθαρό νερό, επαναφέρετε απαλά τη μύτη στο αρχικό της σχήμα με τα δάχτυλα και αφήστε τα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια ακριβώς σχήματα και μεγέθη περιλαμβάνει το σετ; Το σετ περιλαμβάνει 4 στρογγυλά πινέλα στα μεγέθη 4, 6, 8 και 10.

Η τρίχα των πινέλων είναι φυσική ή συνθετική; Τα πινέλα διαθέτουν υψηλής ποιότητας συνθετική τρίχα σκίουρου, η οποία μιμείται άριστα τις ιδιότητες και την απορροφητικότητα της φυσικής τρίχας.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4

Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4


0,75 €
artmie.sk

Πρόσφατα Προβεβλημένα