Σετ πινέλα ακουαρέλας PRINCETON Neptune – 4 τεμάχια

€109,00
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων PRINCETON Neptune περιλαμβάνει 4 προσεκτικά επιλεγμένα πινέλα, σχεδιασμένα για ακουαρέλα και τεχνικές με βάση το νερό. Διαθέτουν εξαιρετικής ποιότητας συνθετική τρίχα απομίμησης σκίουρου και κοντή λαβή, προσφέροντας ασυναγώνιστη κατακράτηση νερού και απόλυτο έλεγχο τόσο σε μεγάλες επιφάνειες όσο και σε λεπτές γραμμές.

Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Neptune
  • Τύπος τρίχας: Συνθετικός σκίουρος (συνθετική τρίχα υψηλής απορροφητικότητας)
  • Τύπος λαβής: Κοντή λαβή
  • Ποσότητα: Σετ 4 τεμαχίων
  • Περιεχόμενο σετ: Πλακέ πινέλο Aquarelle 1/2", φαρδύ πλακέ πινέλο Mottler 1", πινέλο τύπου Quill νούμερο 6, στρογγυλό πινέλο νούμερο 8
  • Κατάλληλα μέσα: Ακουαρέλα, γκουάς και υδατοδιαλυτά χρώματα
  • Διαστάσεις συσκευασίας: 138 × 26 × 270 mm
  • Βάρος: 0,127 kg

Χρήση και εφαρμογή

Αυτό το σετ 4 τεμαχίων καλύπτει όλες τις βασικές και προχωρημένες τεχνικές στην υδατογραφία. Τα πλακέ και φαρδιά πινέλα είναι ιδανικά για lavis και κάλυψη μεγάλων επιφανειών, το πινέλο Quill εξασφαλίζει πλούσια ροή χρώματος, ενώ το στρογγυλό νούμερο 8 επιτρέπει τη δημιουργία γραμμών ακριβείας και λεπτομερειών. Μετά τη χρήση, καθαρίστε τα πινέλα με χλιαρό νερό και ήπιο σαπούνι, επαναφέρετε τη φόρμα της τρίχας και αφήστε τα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιους τύπους και μεγέθη πινέλων περιλαμβάνει η συσκευασία; Το σετ περιλαμβάνει 4 πινέλα: φαρδύ πλακέ Mottler 1", πλακέ Aquarelle 1/2", γαλλικού τύπου Quill No 6 και στρογγυλό No 8.

Από τι υλικό είναι κατασκευασμένη η τρίχα; Όλα τα πινέλα της σειράς Neptune διαθέτουν συνθετική τρίχα που μιμείται άψογα τη φυσική τρίχα σκίουρου, συγκρατώντας εξαιρετική ποσότητα νερού και χρώματος.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4

Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4


0,75 €
artmie.sk

Πρόσφατα Προβεβλημένα