Πίσω στο κατάστημα JOV6806A

Σετ ακρυλικών χρωμάτων JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – Παραλλαγή A

€38,50
€25,67 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ ακρυλικών χρωμάτων JOVI Jovidecor περιλαμβάνει χρώματα νερού με σατινέ φινίρισμα, σχεδιασμένα για σχολεία, νηπιαγωγεία αλλά και δημιουργική απασχόληση στο σπίτι για παιδιά από 3 ετών. Περιέχει 6 φιάλες των 250 ml σε βασικές αποχρώσεις που προσφέρουν εξαιρετική καλυπτικότητα από το πρώτο πέρασμα. Είναι μη τοξικά, χωρίς γλουτένη, καθαρίζονται εύκολα με νερό πριν στεγνώσουν και γίνονται αδιάβροχα μετά το στέγνωμα.

Χαρακτηριστικά

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Jovidecor
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 6 x 250 ml
  • Αποχρώσεις: λευκό, κίτρινο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, μαύρο
  • Φινίρισμα: σατινέ
  • Χώρα προέλευσης: Ισπανία
  • Ιδιότητες: μη τοξικά, χωρίς γλουτένη, πιστοποίηση EN 71

Εφαρμογή & Χρήση

Τα χρώματα εφαρμόζονται εύκολα σε χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, καμβά, γύψο, πλαστικό και πηλό αυτοσκληρυνόμενο (όπως JOVI Air Dry ή Patmaché). Οι αποχρώσεις αναμειγνύονται εύκολα μεταξύ τους για τη δημιουργία νέων χρωμάτων και αραιώνονται με νερό για πιο απαλούς τόνους.

Συχνές Ερωτήσεις

Περιλαμβάνει το σετ τα βασικά χρώματα για μίξη αποχρώσεων; Ναι, το σετ περιλαμβάνει βασικές αποχρώσεις (λευκό, κίτρινο, κόκκινο, μπλε, πράσινο και μαύρο) που σας επιτρέπουν να αναμείξετε και να δημιουργήσετε μια πλήρη χρωματική παλέτα.

Είναι τα χρώματα αδιάβροχα μετά το στέγνωμα; Ναι, όσο είναι νωπά καθαρίζονται με νερό και σαπούνι, αλλά μόλις στεγνώσουν πλήρως δημιουργούν μια ανθεκτική, αδιάβροχη επιφάνεια.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα