Σετ 3D χριστουγεννιάτικα αυτοκόλλητα 6 τεμ

€3,02
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

3D αυτοκόλλητα με όμορφο μοτίβο τενεκεδένιων στρατιωτών. Ιδανικό για παιδιά, για τη διακόσμηση έργων λευκώματος, ευχετήριων καρτών, διακοσμήσεων σπιτιού, στεφάνων, ikebans και περιτυλίγματος δώρων. Εκπληκτικά αυτοκόλλητα σε κλασικά χριστουγεννιάτικα χρώματα σίγουρα θα σας ενθαρρύνουν να είστε δημιουργικοί και παιχνιδιάρηδες! Θα βρείτε έως και 6 αυτοκόλλητα στη συσκευασία. Μέγεθος κυψέλης: 12 x 15 cm.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ:

  • 3D αυτοκόλλητα
  • Κατάλληλο για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
  • Καλό για scrapbooking και χαρτογράφηση
  • Θέμα: τενεκεδένιοι στρατιώτες
  • 6 τεμάχια ανά συσκευασία
  • Μέγεθος 1 αυτοκόλλητου: 3 x 7.7 x 5 cm
  • Μέγεθος συσκευασίας blister: 12 x 15 cm
  • Μέγεθος ολόκληρης συσκευασίας: 12 x 20 cm

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα