Schmincke βερνίκι γενικής χρήσης σε σπρέι, ματ

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€23,90
€59,75 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 13–14 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το βερνίκι γενικής χρήσης Schmincke σε σπρέι με ματ αποτέλεσμα είναι ένα επαγγελματικό τελικό βερνίκι (φινιρίσματος) σχεδιασμένο για καλλιτέχνες. Παρέχει αξιόπιστη προστασία στα έργα τέχνης και χάρη στη συσκευασία αεροζόλ 400 ml εξασφαλίζει εύκολη και ομοιόμορφη εφαρμογή. Αυτό το προϊόν κορυφαίας ποιότητας παράγεται από την παραδοσιακή γερμανική εταιρεία H. Schmincke & Co. KG.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Schmincke
  • Σειρά προϊόντων: Schmincke Mediums
  • Τύπος: βερνίκι γενικής χρήσης σε σπρέι (ματ)
  • Όγκος: 400 ml
  • Ποιότητα: επαγγελματική καλλιτεχνική ποιότητα
  • Χώρα προέλευσης: Γερμανία
  • Βάρος: 0,388 kg
  • Διαστάσεις συσκευασίας: 6,6 × 6,6 × 20 cm
  • Συσκευασία: 1 τεμ.

Συχνές ερωτήσεις

Τι εφέ επιφάνειας δημιουργεί αυτό το βερνίκι; Το βερνίκι αφήνει ένα ματ φινίρισμα μετά την εφαρμογή.

Πού κατασκευάζεται αυτό το βερνίκι γενικής χρήσης; Κατασκευάζεται από την H. Schmincke & Co. KG απευθείας στη Γερμανία.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα