Πίσω στο κατάστημα PRIP3750BB150

Πλακέ πινέλο PRINCETON Select Bright φυσική τρίχα χοίρου 38 mm (μέγεθος 1-1/2")

Διαθέσιμο
€10,49
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το πλακέ πινέλο PRINCETON Select Bright με φυσική τρίχα χοίρου και πλάτος 38 mm (μέγεθος 1-1/2") είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο ζωγραφικής, ιδανικό για φοιτητές σχολών καλών τεχνών, χομπίστες αλλά και επαγγελματίες δημιουργούς. Χάρη στις ανθεκτικές φυσικές τρίχες και την κοντή μπλε ξύλινη λαβή, προσφέρει απόλυτο έλεγχο στις κοντινές κινήσεις και ομοιόμορφη κάλυψη επιφανειών. Είναι κατάλληλο για ζωγραφική με ακρυλικά, λάδια και χρώματα ακουαρέλας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Select
  • Σχήμα πινέλου: πλακέ (Bright)
  • Τύπος τρίχας: φυσική τρίχα χοίρου
  • Μέγεθος: 1-1/2" (38 mm)
  • Διαστάσεις: 36 × 7 × 195 mm
  • Λαβή: μπλε ξύλινη, κοντή
  • Δακτύλιος: ασημί μεταλλικός
  • Συσκευασία: 1 τμχ
  • Βάρος: 0,035 kg

Χρήση και τεχνικές

Αυτό το ευέλικτο πινέλο είναι ιδανικό για κάλυψη μεγάλων επιφανειών, τεχνικές glaze και γενικές εικαστικές εφαρμογές. Μετά τη χρήση, καθαρίστε προσεκτικά με νερό και σαπούνι (ή με το κατάλληλο διαλυτικό αν δουλεύετε με λάδι), επαναφέρετε το σχήμα της τρίχας και αφήστε το να στεγνώσει σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι κατάλληλο για ακουαρέλα, λάδι και ακρυλικό; Ναι, η φυσική τρίχα χοίρου είναι ανθεκτική και αποδίδει εξαιρετικά με ακρυλικά, λαδομπογιές και χρώματα ακουαρέλας.

Ποιο είναι το μήκος της λαβής; Διαθέτει κοντή λαβή, σχεδιασμένη ειδικά για άνετο και σταθερό έλεγχο των κινήσεων όταν εργάζεστε σε τραπέζι ή σε κοντινή απόσταση.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Τιμή μονάδας 79,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery

Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery


4,32 € Τιμή μονάδας 72,00 €/L
Rosa

Πρόσφατα Προβεβλημένα