Πινέλο ζωγραφικής για παιδιά JOVI – χοντρό

€1,69
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα πινέλα JOVI είναι ο ιδανικός βοηθός για τους μικρούς καλλιτέχνες κατά τη χρήση τεμπερών, νερομπογιών ή δακτυλομπογιών. Χάρη στη λακαρισμένη ξύλινη λαβή, είναι άνετα στο κράτημα για τα παιδιά, ενώ η ποιοτική τρίχα διατηρεί το σχήμα της για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Είτε χρειάζεται να σχεδιάσετε λεπτομέρειες είτε να γεμίσετε μεγαλύτερες επιφάνειες, αυτά τα πινέλα δεν θα σας απογοητεύσουν. Μετά τη χρήση, αρκεί να τα ξεπλύνετε απλά με νερό.

  • Σχεδιασμένα για σχολικές καλλιτεχνικές δραστηριότητες
  • Λακαρισμένη ξύλινη λαβή
  • Διαθέσιμα σε στρογγυλή και πλακέ μορφή
  • Εύκολη συντήρηση με ξέβγαλμα
  • Πιστοποιημένα σύμφωνα με το πρότυπο EN 71
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα