Πινέλο PRINCETON Velvetouch Mop 3 mm (1/8") κοντή λαβή

Διαθέσιμο
€14,99
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το συνθετικό πινέλο PRINCETON Velvetouch Mop μεγέθους 3 mm (1/8") είναι σχεδιασμένο για λεπτομερή και ακριβή εφαρμογή σε τεχνικές με υδατοδιαλυτά και ελαιώδη χρώματα. Η τρίχα του αποτελείται από ειδικό μείγμα συνθετικών ινών υψηλής ποιότητας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ελαστικότητα, σταθερή ροή και διατήρηση του σχήματος. Χάρη στην κοντή λαβή του, προσφέρει απόλυτο έλεγχο και σταθερότητα στις λεπτομέρειες.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Velvetouch
  • Τύπος πινέλου: Mop (ειδικό πινέλο)
  • Μέγεθος: 3 mm (1/8")
  • Υλικό τρίχας: Συνθετικό μείγμα ινών
  • Λαβή: Κοντή λαβή
  • Διαστάσεις: 7 × 7 × 178 mm
  • Βάρος: 0,004 kg
  • Συσκευασία: 1 τεμάχιο

Χρήση και φροντίδα

Το πινέλο είναι κατάλληλο για ακουαρέλα, ακρυλικά και λάδια. Μετά τη χρήση με υδατοδιαλυτά χρώματα ξεπλύνετε καλά με χλιαρό νερό. Για λαδομπογιές, καθαρίστε πρώτα με το κατάλληλο διαλυτικό και ειδικό σαπούνι. Επαναφέρετε τη μύτη στο αρχικό της σχήμα και αφήστε το να στεγνώσει σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς καθαρίζεται σωστά το πινέλο; Ξεπλύνετε καλά μετά από υδατοδιαλυτά χρώματα με νερό, ενώ για λάδια χρησιμοποιήστε διαλυτικό πινέλων. Στεγνώστε οριζόντια για να μην εισχωρεί υγρασία στη λαβή.

Είναι η τρίχα φυσική ή συνθετική; Διαθέτει 100% συνθετική τρίχα κορυφαίας ποιότητας, cruelty-free, με μεγάλη αντοχή και ακρίβεια στις λεπτομέρειες.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα