Πινέλα PRINCETON Select - Σετ 3 - 6 τεμάχια


Επιλέξτε
€24,90
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων γενικής χρήσης PRINCETON από τη σειρά Select προσφέρει μια προσεγμένη επιλογή σχημάτων και μεγεθών με συνθετική τρίχα και κοντή λαβή. Είναι ιδανικά σχεδιασμένο για ζωγραφική με ακρυλικά, ακουαρέλα αλλά και λάδι, προσφέροντας τα απαραίτητα σχήματα για κάλυψη επιφανειών, γραμμές και λεπτομέρειες για αρχάριους και προχωρημένους καλλιτέχνες.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Select
  • Τύπος τρίχας: συνθετική
  • Λαβή: κοντή λαβή
  • Κατάλληλα για: ακρυλικά, ακουαρέλα, λάδι
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 3 – 6 τεμάχια (ανάλογα με την επιλογή)
  • Σύνθεση σετ 3 τεμαχίων: λοξό πινέλο 3/8", πλακέ πινέλο επιφανειών 3/4", στρογγυλό πινέλο 5

Χρήση και φροντίδα

Τα διαφορετικά σχήματα πινέλων σας επιτρέπουν να σχεδιάζετε καθαρές γωνίες και ακμές (λοξό πινέλο), να καλύπτετε μεγάλες επιφάνειες (πλακέ πινέλο επιφανειών) και να δημιουργείτε λεπτές γραμμές ή πινελιές (στρογγυλό πινέλο). Μετά τη χρήση με ακρυλικά ή ακουαρέλα, ξεπλύνετε αμέσως τα πινέλα με χλιαρό νερό και σαπούνι, ενώ για τα λαδομπογιές χρησιμοποιήστε πρώτα κατάλληλο διαλυτικό. Επαναφέρετε το σχήμα της τρίχας και αφήστε τα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιους τύπους πινέλων περιλαμβάνει το σετ των 3 τεμαχίων;
Αυτή η επιλογή περιλαμβάνει ένα λοξό πινέλο σκίασης 3/8", ένα πλακέ πινέλο επιφανειών 3/4" και ένα στρογγυλό πινέλο νούμερο 5.

Για ποιες τεχνικές είναι κατάλληλα τα πινέλα PRINCETON Select;
Τα συνθετικά πινέλα αυτής της σειράς είναι εξαιρετικά ευέλικτα και κατάλληλα για τεχνικές με ακρυλικά χρώματα, χρώματα ακουαρέλας και λαδομπογιές.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4

Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4


0,75 €
artmie.sk

Πρόσφατα Προβεβλημένα