Πινέλα PRINCETON Neptune για ακουαρέλα - Σετ 4 τεμάχια

€73,90
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων ακουαρέλας PRINCETON Neptune περιλαμβάνει 4 προσεκτικά επιλεγμένα πινέλα με κοντή λαβή και εξαιρετικής ποιότητας συνθετική τρίχα που μιμείται τέλεια τη φυσική τρίχα σκίουρου. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για ακουαρέλα και υδατοδιαλυτά χρώματα, προσφέροντας ιδανικά σχήματα για κάθε τεχνική, από μεγάλες επιστρώσεις (wash) μέχρι λεπτομερείς γραμμές.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: PRINCETON
  • Σειρά: Neptune
  • Τύπος τρίχας: Συνθετική τρίχα (απομίμηση σκίουρου)
  • Λαβή: Κοντή
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 4 τεμάχια (πλακέ ακουαρέλας 3/4", στρογγυλό 4, στρογγυλό 12, οβάλ wash 1/2")
  • Διαστάσεις συσκευασίας: 97 × 14 × 245 mm
  • Βάρος: 0,065 kg

Χρήση και φροντίδα

Το σετ είναι ιδανικό για ζωγραφική με ακουαρέλα, γκουάς και υδατοδιαλυτά μελάνια. Το πλακέ πινέλο είναι κατάλληλο για ομοιόμορφο άπλωμα χρώματος σε μεγάλες επιφάνειες, τα στρογγυλά πινέλα προσφέρουν εξαιρετικό έλεγχο σε γραμμές και λεπτομέρειες, ενώ το οβάλ πινέλο wash εξασφαλίζει απαλές μεταβάσεις και ντεγκραντέ. Μετά από κάθε χρήση, καθαρίστε καλά τα πινέλα με χλιαρό νερό και ήπιο σαπούνι, επαναφέρετε απαλά το σχήμα της μύτης και αφήστε τα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια ακριβώς σχήματα και μεγέθη περιλαμβάνονται στο σετ; Στη συσκευασία θα βρείτε ένα πλακέ πινέλο 3/4", δύο στρογγυλά πινέλα στα μεγέθη 4 και 12, καθώς και ένα οβάλ πινέλο wash 1/2".

Από τι υλικό είναι κατασκευασμένες οι τρίχες; Τα πινέλα της σειράς Neptune διαθέτουν εξαιρετικά απαλή συνθετική τρίχα νέας τεχνολογίας, η οποία συγκρατεί μεγάλη ποσότητα νερού και χρώματος, αποτελώντας ιδανική cruelty-free εναλλακτική της φυσικής τρίχας σκίουρου.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4

Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4


0,75 €
artmie.sk

Πρόσφατα Προβεβλημένα