Pentart πολύχρωμα μεταλλικά φύλλα Variegated leaves, 14x14 cm, V02

Διαθέσιμο
€7,99
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 8–9 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα πολύχρωμα μεταλλικά φύλλα Pentart (Variegated leaves) στην απόχρωση V02 αποτελούν ένα διακοσμητικό υλικό διαστάσεων 14x14 cm. Είναι σχεδιασμένα για καλλιτέχνες και δημιουργούς για τεχνικές επιχρύσωσης και τη δημιουργία ιδιαίτερων πολύχρωμων μεταλλικών εφέ σε διάφορες επιφάνειες.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Pentart
  • Σειρά προϊόντων: Metal leaves
  • Τύπος: Πολύχρωμα μεταλλικά φύλλα (Variegated leaves)
  • Διαστάσεις: 14x14 cm
  • Απόχρωση: V02
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1 τεμ.
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα