Πάστα διαμόρφωσης με χαλαζία MAIMERI Body 140 ml

Διαθέσιμο
€8,99
€64,21 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η πάστα διαμόρφωσης με χαλαζία MAIMERI Body 140 ml είναι μια πυκνή ακρυλική πάστα μοντελισμού με κοκκώδη υφή χαλαζία, ιδανική για τη δημιουργία τρισδιάστατων ανάγλυφων επιφανειών. Απευθύνεται σε καλλιτέχνες και δημιουργούς που δουλεύουν με ακρυλικά χρώματα και μεικτές τεχνικές (mixed media). Μετά το στέγνωμα, η πάστα παραμένει σταθερή αλλά εύκαμπτη και μπορεί εύκολα να ζωγραφιστεί με ακρυλικά ή άλλα χρώματα νερού.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: MAIMERI
  • Σειρά προϊόντος: Body
  • Τύπος: πάστα διαμόρφωσης με χαλαζία (quartz)
  • Όγκος: 140 ml
  • Υφή: πυκνή, παστώδης
  • Χώρα προέλευσης: Ιταλία
  • Κατάλληλες επιφάνειες: καμβάς, ξύλο, χαρτόνι, γύψος

Τρόπος χρήσης και εφαρμογή

Εφαρμόστε την πάστα απευθείας στην επιφάνεια στο επιθυμητό πάχος χρησιμοποιώντας σπάτουλα ζωγραφικής, μαχαίρι παλέτας ή πινέλο. Για πιο παχιές στρώσεις, αφήστε το υλικό να στεγνώσει σταδιακά. Καθαρίστε τα εργαλεία σας με νερό αμέσως μετά τη χρήση, πριν στεγνώσει η πάστα.

Συχνές ερωτήσεις

Παραμένει η πάστα εύκαμπτη μετά το στέγνωμα ή υπάρχει κίνδυνος να ραγίσει; Μετά την πλήρη ξήρανση, η πάστα MAIMERI Body διατηρείται ανθεκτική και ελαστική, διατηρώντας το ανάγλυφο σχήμα της χωρίς ρωγμές.

Μπορώ να βάψω την επιφάνεια της πάστας αφού στεγνώσει; Ναι, η στεγνή επιφάνεια μπορεί να καλυφθεί με ακρυλικά χρώματα ή οποιοδήποτε άλλο υδατοδιαλυτό χρώμα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα