Παλέτα ζωγραφικής Carioca για 13 χρώματα

€2,99
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η παλέτα ζωγραφικής Carioca για 13 χρώματα είναι ένα πρακτικό πλαστικό εργαλείο σχεδιασμένο για όλους τους καλλιτέχνες και τους λάτρεις των εικαστικών. Χάρη στο βολικό της μέγεθος, κρατιέται εξαιρετικά στο χέρι και διευκολύνει την ανάμειξη των αποχρώσεων. Αποτελεί μια αξιόπιστη βάση για εργασία με διάφορες τεχνικές ζωγραφικής.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Carioca
  • Υλικό: πλαστικό
  • Χωρητικότητα: 13 χρώματα
  • Βάρος: 0,09 kg
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1 τεμ.

Χρήση

Η παλέτα είναι κατάλληλη για την ανάμειξη και εφαρμογή χρωμάτων ακουαρέλας, τέμπερας, ακρυλικών και λαδομπογιών.

Συχνές ερωτήσεις

Για ποια είδη χρωμάτων είναι κατάλληλη η παλέτα; Η παλέτα είναι κατάλληλη για ακουαρέλες, τέμπερες, ακρυλικά χρώματα αλλά και λαδομπογιές.

Πόσα χρώματα χωράει η παλέτα; Η παλέτα είναι σχεδιασμένη για 13 χρώματα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα