Οβάλ δακτύλιοι σύνδεσης 0,7 mm, 50 τεμάχια


Επιλέξτε
€3,13
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι οβάλ δακτύλιοι σύνδεσης αποτελούν βασικό συστατικό για όσους ασχολούνται με την κατασκευή κοσμημάτων. Αυτοί οι μεταλλικοί δακτύλιοι πάχους 0,7 mm είναι επιφανειακά επεξεργασμένοι με χρυσή ή ασημένια επιμετάλλωση και χρησιμοποιούνται για τη σύνδεση μεμονωμένων στοιχείων κοσμήματος - για παράδειγμα, για τη σύνδεση μενταγιόν, κούμπωμα ή επέκταση αλυσίδων. Το οβάλ σχήμα τους προσφέρει μεγαλύτερη σταθερότητα σε σύγκριση με τους παραδοσιακούς στρογγυλούς δακτυλίους, καθιστώντας τη σύνδεση πιο ανθεκτική και λιγότερο επιρρεπή σε παραμόρφωση. Η συσκευασία περιέχει 50 τεμάχια δακτυλίων, που είναι ιδανική ποσότητα για πολλαπλά έργα. Οι δακτύλιοι είναι κατάλληλοι όχι μόνο για επαγγελματίες κοσμηματοπώλες αλλά και για ερασιτέχνες δημιουργούς που θέλουν να δημιουργήσουν τα δικά τους βραχιόλια, κολιέ ή σκουλαρίκια. Η χρήση είναι απλή - απλά ανοίξτε τους ελαφρώς με πένσα, συνδέστε τα επιθυμητά μέρη και κλείστε τους ξανά. Είναι συμβατά με τα περισσότερα κοινά εξαρτήματα και χάρη στην κομψή λάμψη σε ασημένιο ή χρυσό φινίρισμα, συμπληρώνουν τέλεια κάθε χειροποίητο κόσμημα. Οι οβάλ δακτύλιοι σύνδεσης είναι ένα καθολικό στοιχείο που δεν πρέπει να λείπει από κανένα εργαστήριο κοσμημάτων.

Παράμετροι του προϊόντος:

  • Υλικό: μέταλλο (με επιφανειακή επεξεργασία)
  • Πάχος σύρματος: 0,7 mm
  • Εσωτερικές διαστάσεις: 2,5 × 4 mm
  • Χρώμα: ασημένιο ή χρυσό
  • Συσκευασία: 50 τεμάχια
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα