Μεταλλικά φύλλα Pentart Variegated leaves, 14x14 cm, απόχρωση V01

Διαθέσιμο
€7,99
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 8–9 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα μεταλλικά φύλλα Pentart Variegated leaves (απόχρωση V01) αποτελούν ένα διακοσμητικό υλικό σχεδιασμένο για επιχρύσωση και καλλιτεχνικές δημιουργίες. Αυτά τα πολύχρωμα φύλλα με διαστάσεις 14x14 cm χαρίζουν στα έργα σας ένα μοναδικό μεταλλικό εφέ. Είναι ιδανικά για καλλιτέχνες και δημιουργούς που αναζητούν εντυπωσιακά φύλλα μετάλλου για τις δημιουργίες τους.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Pentart
  • Σειρά προϊόντων: Metal leaves
  • Τύπος: Variegated leaves (πολύχρωμα φύλλα)
  • Απόχρωση: V01
  • Διαστάσεις: 14x14 cm
  • Συσκευασία: 1 τεμ.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιες είναι οι διαστάσεις του φύλλου; Οι διαστάσεις του φύλλου είναι 14x14 cm.

Ποια είναι η απόχρωση αυτού του προϊόντος; Το προϊόν διατίθεται στην απόχρωση V01.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery

Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery


4,32 € Τιμή μονάδας 72,00 €/L
Rosa

Πρόσφατα Προβεβλημένα