Λευκή χρωστική σε σκόνη Pentart τουλάχ. 10 g

Διαθέσιμο
€3,09
€309,00 / kg
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 8–9 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η λευκή χρωστική σε σκόνη Pentart είναι ένα ποιοτικό καλλιτεχνικό υλικό σχεδιασμένο για ζωγραφική και χρωματισμό διαφόρων υλικών και μέσων. Αποτελεί ένα πρακτικό βοήθημα για κάθε καλλιτέχνη ή δημιουργό που χρειάζεται καθαρή λευκή χρωστική με ελάχιστη περιεκτικότητα 10 g. Μπορείτε να τη χρησιμοποιήσετε ως βασικό βοηθητικό υλικό για τη δική σας παρασκευή ή τροποποίηση χρωμάτων.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Pentart
  • Είδος προϊόντος: χρωστική σε σκόνη
  • Απόχρωση: λευκό
  • Βάρος συσκευασίας: τουλάχ. 10 g (συνολικό βάρος 0,012 kg)
  • Συσκευασία: 1 τεμ.
  • Κατηγορία: Βοηθητικά υλικά για χρωματισμό

Χρήση

Αυτή η χρωστική σε σκόνη χρησιμεύει ως βοηθητικό υλικό στη ζωγραφική και το χρωματισμό, κατάλληλη για ανάμειξη σε καλλιτεχνικά μέσα και για εργασία με χρωματικά μείγματα.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο είναι το ελάχιστο βάρος της χρωστικής στη συσκευασία; Η συσκευασία περιέχει τουλάχιστον 10 g λευκής χρωστικής σε σκόνη.

Πόσα τεμάχια περιέχει μία συσκευασία; Η συσκευασία περιλαμβάνει 1 τεμάχιο αυτού του προϊόντος.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα