Κινητική άμμος πλαστικοποίησης JOVI 3500 g

€52,90
€15,11 / kg
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η κινητική άμμος πλαστικοποίησης JOVI 3500 g είναι ένα απαλό υλικό σχεδιασμένο για αισθητηριακό παιχνίδι και δημιουργική απασχόληση παιδιών στο σπίτι, στο σχολείο ή στο νηπιαγωγείο. Όταν συμπιεστεί διατηρεί εξαιρετικά το σχήμα της, ενώ παράλληλα διαλύεται εύκολα για ατελείωτες ώρες διασκέδασης. Είναι μη τοξική, ευχάριστη στην αφή και απόλυτα ασφαλής κατά το ευρωπαϊκό πρότυπο EN 71.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Τύπος προϊόντος: Κινητική άμμος πλαστικοποίησης / μοντελισμού
  • Βάρος συσκευασίας: 3500 g (3,5 kg)
  • Κατάλληλο για: Παιδιά, σχολεία, αισθητηριακό παιχνίδι
  • Τεχνική: Πλαστική, διαμόρφωση σχημάτων, sensory play
  • Πιστοποίηση ασφαλείας: EN 71
  • Χώρα προέλευσης: Ισπανία

Οδηγίες χρήσης & συμβουλές

Χρησιμοποιήστε την κινητική άμμο πάνω σε στεγνή και λεία επιφάνεια. Είναι ιδανική για χρήση με πλαστικά καλούπια και εργαλεία γλυπτικής, βοηθώντας στην ανάπτυξη της λεπτής κινητικότητας και της παιδικής φαντασίας.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι η κινητική άμμος JOVI ασφαλής για μικρά παιδιά; Ναι, είναι μη τοξική, ειδικά ελεγμένη και πιστοποιημένη σύμφωνα με το ευρωπαϊκό πρότυπο ασφαλείας EN 71.

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξανά και ξανά; Βεβαίως! Η άμμος δεν ξεραίνεται όπως η κλασική πάστα μοντελισμού, κρατάει το σχήμα της και μπορεί να διαλυθεί και να πλαστεί εκ νέου ανά πάσα στιγμή.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα