JOVI Premium παστέλ τέμπερες 6 x 35 ml με πινέλο

Διαθέσιμο
€4,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η JOVI Premium tempera είναι μια υψηλής ποιότητας σχολική τέμπερα σε μορφή παχύρρευστου υγρού τζελ, η οποία προσφέρει εξαιρετική καλυπτικότητα και δυνατότητα ανάμειξης των αποχρώσεων. Χάρη στο πρακτικό καπάκι δοσομέτρησης στα σωληνάρια, αποφεύγετε τη σπατάλη χρώματος. Τα χρώματα έχουν βάση το νερό και μπορούν να αραιωθούν με νερό για να επιτευχθούν πιο απαλοί τόνοι.

Το σετ περιλαμβάνει όλα όσα χρειάζονται για δημιουργική απασχόληση στο σπίτι και στο σχολείο. Τα χρώματα εφαρμόζονται εύκολα με πινέλο, ρολό, σπάτουλα ή σφουγγάρι σε διάφορες επιφάνειες, όπως χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, ύφασμα και πηλό μοντελισμού. Πριν στεγνώσουν, αφαιρούνται εύκολα από το δέρμα και τις μη απορροφητικές επιφάνειες με νερό και σαπούνι.

  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 6 x 35 ml παστέλ τέμπερα και πινέλο
  • Χαρακτηριστικά: παχύρρευστη τζελ υφή με βάση το νερό, καλυπτική και αναμείξιμη
  • Κατάλληλες επιφάνειες: χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, ύφασμα, πηλός μοντελισμού
  • Ασφάλεια και καθαρισμός: πλένεται με σαπούνι και νερό, πιστοποίηση σύμφωνα με το πρότυπο EN 71, κατάλληλο από 3 ετών
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα