Φυσικό βρύα ταράνδου 30 g | επιλέξτε χρώμα

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€3,02
€100,67 / kg
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Ισλανδικό βρύο με σπογγώδη δομή είναι ένα βολικό δημιουργικό εργαλείο για οποιαδήποτε διακόσμηση. Είναι ένα φυσικό διακοσμητικό βοηθητικό το οποίο είναι σταθεροποιημένο με ασφαλή έλαια. Το διακοσμητικό βρύο διατηρεί επίσης το φυσικό του εμφάνιση και το χρώμα του και μετά από πολύ καιρό. Οι λάτρεις των φυσικών διακοσμήσεων μπορούν να το χρησιμοποιήσουν ως διακοσμητικό υλικό για τη δέσμευση μπουκέτων λουλουδιών , για την κατασκευή εποχιακών στεφανιών, όμορφων -ζωντανών- πινάκων και στεγνών θαλάσσιων διακοσμήσεων ως αντικαταστάσεις κοραλλιών (απλά δεν το βάζετε σε ένα ενυδρείο με νερό, έτσι ώστε να μην υγρανθεί το βρύο).

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • ισλανδικό βρύο για διακόσμηση και τοποθέτηση
  • σταθεροποιημένο για μακροχρόνια συντήρηση του χρώματος και της ελαστικότητας
  • σπογγώδη δομή
  • συσκευασία από 30 gr
  • Διατίθεται σε 4 χρώματα: τιρκουάζ, καφέ, ώχρα, ροζ
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα