Διακοσμητικά φτερά 3g | επιλέξτε χρώμα

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€3,02
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα διακοσμητικά φτερά είναι ένα ενδιαφέρον υλικό που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κατά τη διάρκεια της δημιουργίας σας για να κάνετε εσωτερικές διακοσμήσεις, μάσκες και κοστούμια μεταμφίεσης ή κατά την προετοιμασία των δικών σας Πασχαλινών διακοσμήσεων. Χάρη στην ποικιλία των πακέτων μπορείτε να επιλέξετε αν θα δημιουργήσετε με λευκά ευαίσθητα φτερά χήνας, τα οποία είναι κατάλληλα για παράδειγμα για σκουλαρίκια, τεχνητή φωλιά Πάσχα ή όνειρο ή θα επιλέξετε χρωματιστά νήματα, καθένα από τα οποία έχει διαφορετικό χρώμα και κουκκίδες ορτυκιού φτερά - μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σε μεταμφιεσμένες μάσκες, χρωματιστά ζώα ή ενδιαφέροντα Πασχαλινά αυγά.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • διακοσμητικά φτερά
  • διακοσμητικά φτερά
  • διακοσμητικά φτερά
  • λευκά φτερά - χήνες μήκους 8 cm
  • φτερά ορτυκιού - περίπου 100 κομμάτια
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα