Πίσω στο κατάστημα DRW110014_420

DARWI TEX Μαρκαδοροι για υφασμα - λεπτοι 3 ml | διαλεξτε αποχρωση

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€2,62
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

DARWI TEX Μαρκαδόροι για ύφασμα

Ιδιαίτεροι μαρκαδόροι για χρωματισμό και διακόσμηση υφάσματος από φυσικές και τεχνητές ίνες  (μείγμα έως 20 %).

όταν στεγνώσει το χρώμα, είναι απαραίτητο να σιδερώσετε την πίσω πλεύρα. Η θερμοκρασία του σιδεερου εξαιρτάται από το ύφασμα.

Μετά, τα χρώματα μπορείτε να πλένεται σε θερμοκρασία μέχρι 60°C και να τα σιδερώνετε.

Χαρακτηριστικά:

  • 29 αποχρώσεις, 15 λαμπερές,
  • κατάλληλα για ανοικτά υφάσματα,
  • πριν την εφαρμογή, καθαρίστε το ύφασμα,
  • Για σκούρα υφάσματα προτείνουμε να τα σχεδιάσετε πρώτα με ανοικτές αποχρώσεις,
  • Να πλένεται αναποδογυρισμένο

Οδηγίες χρήσεως:

  • Ετοιμαστείτε το ύφασμα. Είναι απαραίτητο να είναι καθαρό.
  • Τα χρώματα χύνονται, όποτε καλύτερα θα ήταν κάτω από το ύφασμα να βάλετε μια βάση απο χαρτόνι ή κάτι παρόμοιο. Αν θέλετε να ζωγραφίσετε στην μποροστινή πλεύρα μιας μπλούζας, βάλτε κάτι μέσα της ή θα έχετε το σχέδιο και από τις δυο πλεύρές.
  • Πριν από τη χρήση, κουνήστε το μαρκαδόρο για να αναμειχτούν τα χρώματα. Ο μαρκαδόρος ανοίγει με πίεση στη μύτη, βγάλτε πρώτα το καπάκι, τοποθετήστε το την άκρη στο χαρτί και πατήστε το μερικές φορές ώστε να μείνει μέσα. Έτσι, δημιουργείτε μια σφραγίδα η οποια δεν αφήνει το υγρό να στεγνώσει.
  • Αν ζωγραφίζετε κάτι με πολλές λεπτομέριες, καλύτερα είναι να περιμένετε να στεγνώσουν τα χρώματα να μην αναμειχθούν
  • Όταν τελειώσετε, αφήστε το σχέδιο να στεγνώσει. Ο χρόνος ξύρανσης εξαιρτάται από το μέγεθος του σχεδίου και την ποικιλία χρώματος που χρησιμοποιήσατε.
  • Όταν τελείωσετε , βγάλτε τη μύτη και καθαρίστε την με νερό και αφήστε την να στεγνώσει. Προσοχή στο καθάσριμο μύτων μετά από τη χρήση
  • Όταν στεγνώσει, σιδερώστε το σχέδιο  (χωρίς ατμό).
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα