Πίσω στο κατάστημα DLRD281051090

DALER ROWNEY System3 πινέλο ακρυλικού Liner μέγεθος 10/0 με κοντή λαβή

Διαθέσιμο
€5,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το πινέλο ακρυλικού D&R System3 σε μέγεθος 10/0, με σχήμα liner και κοντή λαβή, έχει σχεδιαστεί για φοιτητές, επαγγελματίες αλλά και χομπίστες καλλιτέχνες. Οι μαλακές συνθετικές ίνες μη ζωικής προέλευσης διαθέτουν εξαιρετική επαναφορά σχήματος και ελαστικότητα, καθιστώντας τις ιδανικές για χρήση με ρευστές έως μέτριου πάχους ακρυλικές μπογιές. Η κοντή, απόλυτα ισορροπημένη λαβή με κομψό μαύρο δακτύλιο προσφέρει ακριβή έλεγχο στις λεπτομέρειες κατά τη ζωγραφική σε γραφείο και μειώνει την κούραση του χεριού.

Κύρια χαρακτηριστικά

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Σειρά προϊόντων: System3
  • Τύπος πινέλου: Liner (rigger)
  • Μέγεθος: 10/0
  • Υλικό τρίχας: Συνθετικές ίνες (μη ζωικής προέλευσης)
  • Λαβή: Κοντή, ισορροπημένη
  • Διαστάσεις: 5 × 4 × 166 mm
  • Χώρα προέλευσης: Δομινικανή Δημοκρατία
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1 τεμάχιο

Χρήση και φροντίδα

Το πινέλο είναι ιδανικό για εργασίες λεπτομέρειας υψηλής ακρίβειας με ρευστα έως μέτριας πυκνότητας ακρυλικά σε επιφάνεια εργασίας. Ξεπλύνετε το ακρυλικό χρώμα αμέσως μετά τη χρήση με χλιαρό νερό και σαπούνι πριν στεγνώσει, διαμορφώστε απαλά το σχήμα της τρίχας και αφήστε το να στεγνώσει σε οριζόντια θέση ή με τις τρίχες προς τα κάτω.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς να φροντίσω το πινέλο μετά τη ζωγραφική; Πρέπει να ξεπλένετε το χρώμα με χλιαρό νερό και σαπούνι αμέσως μετά τη χρήση, στη συνέχεια να επαναφέρετε το σχήμα της τρίχας και να το στεγνώνετε οριζόντια ή με την τρίχα στραμμένη προς τα κάτω.

Περιέχουν οι τρίχες υλικά ζωικής προέλευσης; Όχι, το πινέλο διαθέτει μαλακές συνθετικές ίνες, εντελώς απαλλαγμένες από υλικά ζωικής προέλευσης.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα