DALER ROWNEY System3 πινέλο ακρυλικού κοντό πλακέ μέγεθος 1/4

Διαθέσιμο
€6,79
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το κοντό πλακέ πινέλο DALER ROWNEY System3 μεγέθους 1/4 είναι ένα συνθετικό πινέλο σχεδιασμένο για χρήση με ακρυλικά χρώματα από φοιτητές, επαγγελματίες αλλά και χομπίστες ζωγράφους. Οι μαλακές συνθετικές τρίχες με σκούρες άκρες προσφέρουν εξαιρετική ελαστικότητα και διατήρηση σχήματος, καθιστώντας τες ιδανικές για ρευστά έως μέτριας πυκνότητας ακρυλικά. Η κοντή, ισορροπημένη λαβή και ο μαύρος μεταλλικός σύνδεσμος παρέχουν άριστο έλεγχο και μειώνουν την κόπωση του χεριού κατά τη λεπτομερή ζωγραφική σε επιτραπέζιο καβαλέτο ή επιφάνεια.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Σειρά: System3
  • Σχήμα πινέλου: Κοντό πλακέ (Short Flat)
  • Μέγεθος: 1/4
  • Τύπος τρίχας: Μαλακές συνθετικές ίνες χωρίς υλικά ζωικής προέλευσης
  • Τύπος λαβής: Κοντή, ισορροπημένη με μαύρο μεταλλικό σύνδεσμο
  • Διαστάσεις: 7 × 8 × 203 mm
  • Βάρος: 0,002 kg
  • Χώρα προέλευσης: Δομινικανή Δημοκρατία
  • Η συσκευασία περιλαμβάνει: 1 τεμ.

Χρήση και φροντίδα

Το πινέλο είναι ιδανικό για επιτραπέζια εργασία και λεπτομερή ζωγραφική με ρευστά έως μέτριας πυκνότητας ακρυλικά χρώματα. Ξεπλύνετε το ακρυλικό χρώμα αμέσως μετά τη χρήση με χλιαρό νερό και σαπούνι πριν στεγνώσει, επαναφέρετε το σχήμα της τρίχας και αφήστε το να στεγνώσει σε οριζόντια θέση ή με την τρίχα προς τα κάτω.

Συχνές ερωτήσεις

Για ποια χρώματα είναι κατάλληλο το πινέλο; Το πινέλο είναι σχεδιασμένο για χρήση με ρευστά έως μέτριας πυκνότητας ακρυλικά χρώματα.

Πώς να φροντίσετε σωστά τις συνθετικές τρίχες; Πλύνετε το πινέλο αμέσως μετά τη χρήση με χλιαρό νερό και σαπούνι, διαμορφώστε ξανά την τρίχα και αφήστε το να στεγνώσει οριζόντια ή με τις τρίχες προς τα κάτω.

Περιέχει το πινέλο ζωικά υλικά; Όχι, η συνθετική ίνα δεν περιέχει κανένα υλικό ζωικής προέλευσης.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα