DALER ROWNEY Graduate σετ ακρυλικών χρωμάτων 48 x 22 ml

Διαθέσιμο
€85,90
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ ακρυλικών χρωμάτων D&R Graduate από την DALER ROWNEY έχει σχεδιαστεί για φοιτητές, σπουδαστές και ερασιτέχνες ζωγράφους που αναζητούν αξιόπιστα και ευέλικτα χρώματα. Αυτά τα υδατοδιαλυτά ακρυλικά μεσαίου ιξώδους (medium-body) προσφέρουν καλή καλυπτικότητα, ομαλή εφαρμογή και γρήγορο στέγνωμα σε αδιάβροχο φινίρισμα. Το σετ περιλαμβάνει 48 σωληνάρια των 22 ml, καλύπτοντας μια πλούσια παλέτα κλασικών, γήινων και μεταλλικών αποχρώσεων.

Κύρια χαρακτηριστικά

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Σειρά προϊόντων: Graduate
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 48 σωληνάρια των 22 ml
  • Υφή: Μεσαίας ρευστότητας (medium-body)
  • Ιδιότητες: Με βάση το νερό, χωρίς διαλύτες, γρήγορο στέγνωμα, αδιάβροχα μετά το στέγνωμα
  • Προέλευση μάρκας: Βρετανική παραγωγή από το 1783

Χρήση και επιφάνειες

Τα χρώματα εφαρμόζονται απευθείας από το σωληνάριο ή αραιώνονται με νερό και είναι κατάλληλα για χαρτί, καμβά, καθώς και προετοιμασμένες επιφάνειες για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Δεν περιέχουν διαλύτες, αναμειγνύονται πλήρως με άλλα ακρυλικά της Daler-Rowney και επιτρέπουν την εύκολη επικάλυψη με νέα στρώματα μόλις στεγνώσουν.

Συχνές ερωτήσεις

Μπορούν να αναμειχθούν με άλλα ακρυλικά; Τα χρώματα είναι απαλλαγμένα από διαλύτες και αναμειγνύονται εξαιρετικά με άλλα ακρυλικά χρώματα της μάρκας Daler-Rowney.

Σε ποιες επιφάνειες μπορούν να χρησιμοποιηθούν; Απλώνονται ομοιόμορφα σε χαρτί, καμβά ζωγραφικής και επιφάνειες με αστάρι.

Είναι τα χρώματα αδιάβροχα μετά το στέγνωμα; Ναι, κάθε στρώση στεγνώνει γρήγορα δημιουργώντας μια αδιάβροχη επιφάνεια που επιδέχεται περαιτέρω επεξεργασία.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

STANDART Kompozit ακρυλικό χρώμα

STANDART Kompozit ακρυλικό χρώμα


6,39 € Τιμή μονάδας 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Μεταλλική ακρυλική μπογιά STANDART Kompozit 500 ml

Μεταλλική ακρυλική μπογιά STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Τιμή μονάδας 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Σετ ακρυλικών χρωμάτων Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Σετ ακρυλικών χρωμάτων Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Τιμή έκπτωσης  6,47 € Κανονική τιμή  7,19 € Τιμή μονάδας 53,92 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,29 € Κανονική τιμή  1,39 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα