DALER ROWNEY Aquafine πινέλο ακουαρέλας Spotter 10/0

Διαθέσιμο
€6,49
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το πινέλο ακουαρέλας DALER ROWNEY Aquafine σε σχήμα Spotter και μέγεθος 10/0 είναι σχεδιασμένο για φοιτητές και επαγγελματίες που αναζητούν απόλυτη ακρίβεια στις λεπτομέρειες. Η κεφαλή από συνδυασμό λεπτών και παχύτερων συνθετικών ινών αναπαράγει πιστά τη συμπεριφορά της φυσικής τρίχας σαμούρι, διατηρεί ακριβή μύτη και δεν ανοίγει. Χάρη στην εξαιρετική απορροφητικότητα, απελευθερώνει ομοιόμορφα το χρώμα και επανέρχεται αξιόπιστα στο αρχικό του σχήμα μετά από κάθε πινελιά.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Σειρά: Aquafine
  • Σχήμα πινέλου: Spotter
  • Μέγεθος: 10/0
  • Τύπος τρίχας: Λεπτές συνθετικές ίνες (απομίμηση σαμούρι, vegan σύνθεση)
  • Λαβή: Κοντή, μαύρη
  • Κολάρο: Μαύρο shadow κολάρο
  • Διαστάσεις: 5 × 4 × 181 mm
  • Βάρος: 0,004 kg
  • Χώρα προέλευσης: Δομινικανή Δημοκρατία
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1 τμχ

Χρήση και συντήρηση

Το πινέλο είναι ιδανικό για τεχνικές ακουαρέλας και τέμπερας (gouache), όπου η κοντή λαβή προσφέρει μέγιστο έλεγχο κατά την εργασία σε τραπέζι ή μπλοκ ζωγραφικής. Μετά τη χρήση, ξεπλύνετε το πινέλο με χλιαρό νερό, απομακρύνετε απαλά τα υπολείμματα χρώματος, διαμορφώστε τη μύτη και αφήστε το να στεγνώσει σε οριζόντια θέση ή κρεμασμένο με την τρίχα προς τα κάτω.

Συχνές ερωτήσεις

Περιέχει το πινέλο ζωικά υλικά; Όχι, οι τρίχες είναι κατασκευασμένες από συνθετικές ίνες υψηλής ποιότητας, χωρίς ζωικά παράγωγα.

Πώς να φροντίσω σωστά το πινέλο μετά τη ζωγραφική; Μετά τη χρήση, ξεπλύνετε με χλιαρό νερό, επαναφέρετε το σχήμα της μύτης και αφήστε το να στεγνώσει οριζόντια ή κρεμασμένο με τις τρίχες προς τα κάτω, ποτέ όρθιο με τις τρίχες προς τα πάνω.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα