Πίσω στο κατάστημα DLRD404210400

DALER ROWNEY αποσπώμενη παλέτα μίας χρήσης για λάδι 35,5 x 25,4 cm, 50 φύλλα

€13,49
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η αποσπώμενη παλέτα DALER ROWNEY είναι ένα πρακτικό μπλοκ με φύλλα που σκίζονται και διαθέτουν αδιαπέραστη επιφάνεια, σχεδιασμένο για την άνετη ανάμειξη χρωμάτων. Αποτελεί την ιδανική λύση για καλλιτέχνες που εργάζονται τόσο στο εργαστήριο όσο και στην ύπαιθρο (en plein air), οι οποίοι θέλουν να εξοικονομήσουν χρόνο και να αποφύγουν το χρονοβόρο καθάρισμα της κλασικής παλέτας. Χάρη στη σκληρή πίσω βάση, το μπλοκ διατηρεί τη σταθερότητά του, ενώ η μη απορροφητική επιφάνεια των φύλλων εξασφαλίζει καθαρή και ακριβή ανάμειξη αποχρώσεων.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Διαστάσεις: 35,5 x 25,4 cm
  • Αριθμός φύλλων: 50
  • Επιφάνεια: αδιαπέραστη, δεν απορροφά το χρώμα ή το λάδι
  • Βάση: σκληρό χαρτόνι
  • Χρήση: λάδια και ακρυλικά χρώματα
  • Βάρος: 0,207 kg
  • Χώρα προέλευσης: Μεγάλη Βρετανία

Χρήση και πλεονεκτήματα

Η παλέτα είναι κατάλληλη για ελαιογραφία και ακρυλικά, τόσο στο ατελιέ όσο και σε εξωτερικούς χώρους. Μόλις ολοκληρώσετε τη δουλειά σας, απλώς σκίζετε και πετάτε το χρησιμοποιημένο φύλλο, ξεκινώντας κάθε επόμενη ζωγραφική με μια απόλυτα καθαρή επιφάνεια.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς λειτουργεί η αποσπώμενη παλέτα μίας χρήσης; Μετά το τέλος της ζωγραφικής, απλώς αφαιρείτε και πετάτε το επάνω λερωμένο φύλλο, γλιτώνοντας πλήρως το πλύσιμο της παλέτας.

Για ποιες τεχνικές και χρώματα είναι κατάλληλη αυτή η παλέτα; Είναι ιδανική κυρίως για την ανάμειξη λαδομπογιών και ακρυλικών χρωμάτων.

Απορροφά η επιφάνεια των φύλλων το λάδι ή το χρώμα; Όχι, η αδιαπέραστη επιφάνεια των φύλλων δεν απορροφά χρώμα ή λάδι, επιτρέποντας ακριβή και αναλλοίωτη ανάμειξη αποχρώσεων.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα