Δακτυλομπογιά JOVI 125 ml | διάφορες αποχρώσεις


Επιλέξτε
€2,89
€23,12 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η δακτυλομπογιά JOVI 125 ml είναι ένα ασφαλές χρώμα με βάση το νερό και φυσικά συστατικά, ειδικά σχεδιασμένο για μικρά παιδιά από 2 ετών. Χάρη στην ευχάριστη υφή τζελ και τις ζωηρές αποχρώσεις που αναμειγνύονται εύκολα μεταξύ τους, συμβάλλει στην ανάπτυξη του συντονισμού και της λεπτής κινητικότητας των χεριών. Αποτελεί την ιδανική επιλογή για τις πρώτες δημιουργικές δραστηριότητες στο σπίτι ή στο νηπιαγωγείο.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Όγκος: 125 ml
  • Βάση: υδατική βάση με φυσικά συστατικά
  • Υφή: απαλή υφή ζελέ (τζελ)
  • Ασφάλεια: μη τοξική, χωρίς γλουτένη και κύρια αλλεργιογόνα, πιστοποίηση EN 71
  • Προτεινόμενη ηλικία: κατάλληλη από 2 ετών
  • Συσκευασία: 1 τεμ (βαζάκι)

Οδηγίες χρήσης και εφαρμογής

Το χρώμα εφαρμόζεται εύκολα απευθείας με τα δάχτυλα, αλλά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και πινέλο, ρολό ή σπάτουλα. Μετά τη χρήση, ξεπλένεται πανεύκολα από τα χέρια με νερό και αφαιρείται χωρίς δυσκολία από τα περισσότερα υφάσματα και παιδικά ρούχα.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι τα χρώματα ασφαλή για χρήση από μικρά παιδιά; Ναι, οι δακτυλομπογιές είναι απόλυτα μη τοξικές, δεν περιέχουν γλουτένη ή αλλεργιογόνα, συμμορφώνονται με το πρότυπο EN 71 και είναι κατάλληλες για παιδιά από 2 ετών.

Καθαρίζει εύκολα το χρώμα από τα χέρια και τα ρούχα; Ναι, χάρη στη σύνθεσή του με βάση το νερό, το χρώμα ξεπλένεται εύκολα από το δέρμα και αφαιρείται απλά από τα υφάσματα και τις επιφάνειες.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα