Colorino σετ πινέλων - πλακέ και στρογγυλά, 8 τμχ

€3,49
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων Colorino περιλαμβάνει 8 διαφορετικά μεγέθη πλακέ και στρογγυλών πινέλων με ξύλινη λαβή. Χάρη στον συνδυασμό φυσικής και συνθετικής τρίχας, προσφέρει ευέλικτη χρήση σε διάφορες τεχνικές ζωγραφικής. Αποτελεί την ιδανική επιλογή τόσο για καλλιτέχνες όσο και για λάτρεις των χειροτεχνιών που αναζητούν έναν αξιόπιστο βασικό εξοπλισμό.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Colorino
  • Τύπος πινέλων: πλακέ και στρογγυλά
  • Μεγέθη πλακέ πινέλων: 2, 6, 12, 16
  • Μεγέθη στρογγυλών πινέλων: 1, 3, 6, 10
  • Τρίχα: φυσική και συνθετική
  • Λαβή: ξύλινη
  • Ποσότητα συσκευασίας: 8 τμχ (1 συσκευασία)
  • Βάρος: 0,047 kg

Συχνές ερωτήσεις

Ποιους τύπους και μεγέθη πινέλων περιλαμβάνει η συσκευασία; Η συσκευασία περιλαμβάνει 4 πλακέ πινέλα σε μεγέθη 2, 6, 12, 16 και 4 στρογγυλά πινέλα σε μεγέθη 1, 3, 6, 10.

Από τι υλικό είναι κατασκευασμένα η τρίχα και η λαβή; Τα πινέλα συνδυάζουν φυσική και συνθετική τρίχα και διαθέτουν ξύλινη λαβή.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα