Χρώμα υφάσματος NERCHAU 250 ml

Διαθέσιμο
€10,29
€41,16 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το χρώμα υφάσματος NERCHAU είναι η ιδανική επιλογή για όσους θέλουν να δημιουργήσουν ανθεκτικά σχέδια σε υφάσματα. Μετά την εφαρμογή στο ύφασμα και το πλήρες στέγνωμα, αρκεί να το σταθεροποιήσετε σιδερώνοντας από την ανάποδη πλευρά.

Χάρη στη σωστή σταθεροποίηση με σίδερο, το χρώμα ενσωματώνεται στις ίνες του υφάσματος και παραμένει ανθεκτικό στο πλύσιμο, διατηρώντας τις δημιουργίες σας ζωντανές και όμορφες για πολύ καιρό.

  • Όγκος συσκευασίας: 250 ml
  • Σταθεροποίηση: με σιδέρωμα από την ανάποδη μετά το στέγνωμα
  • Ιδιότητες: ανθεκτικό στο πλύσιμο
  • Συσκευασία: 1 τμχ
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

ακρυλικος Μαρκαδορος ACRYL γενικης χρησεως λεπτος 3ml - 0.8mm - μαυρος

ακρυλικος Μαρκαδορος ACRYL γενικης χρησεως λεπτος 3ml - 0.8mm - μαυρος


3,82 €
Nerchau
ακρυλικος μαρκαδορος ACRYL γενικης χρησεως 2mm - 6 ml | διαλεξτε χρωμα

ακρυλικος μαρκαδορος ACRYL γενικης χρησεως 2mm - 6 ml | διαλεξτε χρωμα


4,02 €
Nerchau
Χρωμα για σκουρο υφασμα 59ml | διαλεξτε αποχρωση

Χρωμα για σκουρο υφασμα 59ml | διαλεξτε αποχρωση


4,23 € Τιμή μονάδας 71,69 €/L
PanArt
Μεταλλικο σπρει διαρκες 150 ml | διαλεξτε χρωμα

Μεταλλικο σπρει διαρκες 150 ml | διαλεξτε χρωμα


11,58 € Τιμή μονάδας 77,20 €/L
Nerchau
Διαφανες βερνικι 30ml ημιγυαλιστερό

Διαφανες βερνικι 30ml ημιγυαλιστερό


4,60 € Τιμή μονάδας 153,33 €/L
Nerchau
Στρογγυλο κουτι απο κοντρα πλακε | διαλεξτε διαστασεις

Στρογγυλο κουτι απο κοντρα πλακε | διαλεξτε διαστασεις


2,59 €
Nerchau

Πρόσφατα Προβεβλημένα