Πίσω στο κατάστημα JOV980_09

Χοντρή κηρομπογιά JOVI Jovicolor Jumbo 12 mm – διάφορες αποχρώσεις


Επιλέξτε
€2,29
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η κηρομπογιά JOVI Jovicolor με διάμετρο 12 mm είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο ζωγραφικής, σχεδιασμένο ειδικά για παιδιά και σχολικές καλλιτεχνικές δραστηριότητες. Ολόκληρο το σώμα αποτελείται από συμπαγή χρωματιστή μάζα κηρού, εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια, ομοιόμορφη καλυπτικότητα και εύκολο ξύσιμο χωρίς να λερώνει τα χέρια.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Jovicolor
  • Τύπος: κηρομπογιά (κηροπαστέλ)
  • Πάχος: 12 mm
  • Ιδανικό για: παιδιά και σχολική χρήση
  • Τεχνική: ζωγραφική σε χαρτί
  • Ασφάλεια: πληροί τα ευρωπαϊκά πρότυπα EN 71
  • Χώρα προέλευσης: Ισπανία

Τρόπος χρήσης

Η κηρομπογιά γλιστράει απαλά και αφήνει ομοιόμορφη γραμμή σε στεγνές επιφάνειες χαρτιού και χαρτονιού. Βοηθά στην ανάπτυξη της λεπτής κινητικότητας των παιδιών και χάρη στην ενισχυμένη αντοχή της δεν σπάει εύκολα σε περίπτωση πτώσης.

Συχνές ερωτήσεις

Σπάνε εύκολα οι κηρομπογιές στη χρήση; Οι κηρομπογιές JOVI είναι ιδιαίτερα συμπαγείς και ανθεκτικές στην πίεση και τις πτώσεις.

Ξύνονται εύκολα με κοινή ξύστρα; Ναι, χάρη στην ενιαία δομή του κεριού, μπορούν να ξυστούν κανονικά για μεγαλύτερη ακρίβεια.

Είναι ασφαλείς για μικρά παιδιά; Ναι, είναι μη τοξικές και συμμορφώνονται πλήρως με τα αυστηρά πρότυπα ασφαλείας EN 71 (δεν προορίζονται για επαφή με το δέρμα ή κατάποση).

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα