Carioca σετ πινέλων νερού, 3 τμχ

€9,29
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Carioca σετ πινέλων νερού περιλαμβάνει 3 επαναγεμιζόμενα πινέλα, χάρη στα οποία δεν χρειάζεστε πλέον ποτηράκι με νερό κατά τη ζωγραφική. Διαθέτουν εύκαμπτη μύτη τόσο για λεπτές γραμμές όσο και για μεγάλες επιφάνειες και είναι κατάλληλα για παιδιά, αρχάριους, προχωρημένους, για σχολεία και καλλιτεχνικά εργαστήρια. Αποτελούν ένα πρακτικό εργαλείο για τεχνικές ακουαρέλας και εργασία με νερομπογιές στο σπίτι αλλά και στην ύπαιθρο.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Carioca
  • Ποσότητα στη συσκευασία: 3 τμχ
  • Βάρος: 0,04 kg
  • Μύτη: εύκαμπτη μύτη
  • Χαρακτηριστικά: δοχείο νερού, προστατευτικό καπάκι

Χρήση και τεχνικές

Τα πινέλα προορίζονται για τεχνικές ακουαρέλας και εργασία με υδατοχρώματα, επιτρέποντας τόσο τον σχεδιασμό γραμμών ακριβείας όσο και το γέμισμα επιφανειών. Απλώς γεμίζετε το δοχείο με νερό και πιέζοντας το σώμα του πινέλου, το νερό ρέει προς τη μύτη. Μετά τη χρήση καθαρίζονται εύκολα κάτω από τρεχούμενο νερό και κλείνουν με το πρακτικό καπάκι τους.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς προετοιμάζεται το πινέλο νερού για χρήση; Γεμίστε το δοχείο του πινέλου με νερό και πιέστε το σώμα του ώστε το νερό να περάσει στη μύτη.

Πώς καθαρίζονται τα πινέλα; Τα πινέλα καθαρίζονται απλά και εύκολα απευθείας κάτω από τρεχούμενο νερό.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα