Βάψιμο προσώπου σε φλιτζάνι JOVI 8 ml

Διαθέσιμο
(2)

Επιλέξτε
€2,29€2,41Έκπτωση
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ζωντανέψτε τη φαντασία σας με την κρεμώδη βαφή προσώπου JOVI. Διαφορετικές αποχρώσεις σε φλιτζάνια των 8 ml θα δώσουν ζωντανή διασκέδαση σε κάθε περίσταση. Σχεδιασμένη για όλους τους τύπους δέρματος, η βαφή προσώπου είναι ασφαλής, ακίνδυνη και απαλλαγμένη από σημαντικά αλλεργιογόνα, εξασφαλίζοντας μια ξέγνοιαστη εμπειρία. Μπορείτε να κατακτήσετε τη ζωγραφική προσώπου με διαφορετικά σχέδια με ευκολία! Το κρεμώδες χρώμα προσώπου είναι απίστευτα εύκολο στην εφαρμογή, απλώνεται ομαλά πάνω στο δέρμα, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε ακριβείς γραμμές και τολμηρή κάλυψη. Επιπλέον, η αφαίρεση του χρώματος είναι πανεύκολη - απλά σκουπίστε το με ένα πανί. Απολαύστε υψηλή κάλυψη και αποτελέσματα μακράς διάρκειας. Το χρώμα προσώπου JOVI διαθέτει εξαιρετική περιεκτικότητα σε χρωστικές ουσίες, παρέχοντας έντονο χρώμα που αφήνει τα σχέδιά σας να ξεχωρίζουν. Η βάση λαδιού εξασφαλίζει ότι το χρώμα παραμένει ζωντανό και φρέσκο χωρίς να στεγνώνει, ώστε να μπορείτε να απολαμβάνετε ώρες δημιουργικής διασκέδασης. Είτε σχεδιάζετε ένα πάρτι μεταμφιέσεων, μια ειδική εκδήλωση ή απλά θέλετε να προσθέσετε λίγη λάμψη στην ημέρα σας, το χρώμα προσώπου JOVI είναι η επιλογή σας. Αφήστε τη δημιουργικότητά σας να λάμψει και μεταμορφωθείτε σε ό,τι επιθυμείτε με το ευέλικτο και ασφαλές χρώμα προσώπου μας. Ετοιμαστείτε για μια αξέχαστη εμπειρία με την JOVI!

Παράμετροι του προϊόντος: Ανοιχτόχρωμη βαφή για το πρόσωπο:

  • JOVI face paint
  • σε φλιτζάνια
  • λάδι με βάση το
  • χωρίς αλλεργιογόνα
  • υψηλή κάλυψη
  • όγκος 8 ml

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 2 κριτικές

Αγόρασα μπλε χρώμα για ένα παιδικό πάρτι και εξεπλάγην από το πόσο εύκολα έβγαινε από το δέρμα με σκέτο νερό μετά την εκδήλωση.

Andrea Επαληθευμένη κριτική

Εξαιρετική καλυπτικότητα, αυτό το κόκκινο χρώμα άντεξε στο πρόσωπο σε όλη τη διάρκεια του καρναβαλιού χωρίς να μουτζουρωθεί.

Natália Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα