Πίσω στο κατάστημα CCH600991

Ασημένια τσιμπιδάκια μαλλιών με τρύπα για διακόσμηση, 10 τμχ

€3,83
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Αυτά τα ασημένια μεταλλικά κλιπ μαλλιών με μήκος 45 mm και πλάτος 14 mm αποτελούν την ιδανική βάση για να δημιουργήσετε τα δικά σας αξεσουάρ μαλλιών. Κάθε κλιπ είναι εξοπλισμένο με μια τρύπα στο άκρο, η οποία επιτρέπει την προσάρτηση διαφόρων διακοσμητικών στοιχείων, όπως χάντρες, μενταγιόν ή κορδέλες, παρέχοντας ατελείωτες δυνατότητες εξατομίκευσης. Χάρη στη στιβαρή μεταλλική κατασκευή και το υψηλής ποιότητας επιαργυρωμένο φινίρισμα της επιφάνειας, αυτά τα κλιπ είναι ανθεκτικά και αισθητικά ελκυστικά. Η συσκευασία περιέχει 10 τεμάχια, που είναι επαρκής ποσότητα για τη δημιουργία διαφόρων κομψών αξεσουάρ για καθημερινή χρήση ή ειδικές περιστάσεις. These clips are suitable for creative individuals who are engaged in making their own jewelry and accessories, as well as for professional jewelers looking for quality components for their projects.Product Parameters:Material: Διαστάσεις: Μέταλλο (χάλυβας) με επάργυρο φινίρισμα επιφάνειας: Μέγεθος: Μήκος 45 mm, πλάτος 14 mmΙδιαίτερο χαρακτηριστικό: Το μήκος είναι 45 mm, το πλάτος 14 mm: Hole at the end for attaching decorationsPackaging: 10 piecesSuitable for: Για να φτιάξετε τα δικά σας αξεσουάρ μαλλιών, έργα DIY
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα