Ασημένια βάση δακτυλιδιού (πακέτο 15)

€8,92
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Η ασημένια βάση δαχτυλιδιών είναι ένα πρακτικό εξάρτημα σχεδιασμένο για τη δημιουργία πρωτότυπων δαχτυλιδιών σύμφωνα με τη φαντασία σας. Αυτό το ημιτελές προϊόν είναι εξοπλισμένο με ένα επίπεδο μαξιλάρι, το οποίο επιτρέπει την εύκολη κόλληση διαφόρων διακοσμητικών στοιχείων, όπως χάντρες, πέτρες, μαργαριτάρια, καμποτσόν ή άλλα διακοσμητικά στοιχεία ανάλογα με το γούστο σας. Ένα μεγάλο πλεονέκτημα αυτής της μεταλλικής βάσης δαχτυλιδιού είναι το ρυθμιζόμενο μέγεθός της, χάρη στο οποίο μπορείτε να προσαρμόσετε άνετα το δαχτυλίδι σε οποιοδήποτε μέγεθος δαχτύλου. Αυτό το εξάρτημα είναι ιδανικό όχι μόνο για επαγγελματίες κατασκευαστές κοσμημάτων, αλλά και για δημιουργικούς αρχάριους ή λάτρεις του χόμπι που θέλουν να δημιουργήσουν τα δικά τους κοσμήματα. Χάρη στον καθολικό σχεδιασμό και την επεξεργασία υψηλής ποιότητας, τα κοσμήματά σας θα έχουν επαγγελματική εμφάνιση. Η συσκευασία περιέχει έως και 15 τεμάχια, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε πολλαπλά σχέδια για τον εαυτό σας ή ως δώρα για τους αγαπημένους σας: Μέγεθος: Μέταλλο (σίδηρος), επιαργυρωμένη επιφάνεια: Universal (Adjustable)Suitable for: Beads and DecorationsPackage Contents: 15 τεμάχιαΧρώμα: Ασημί
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,35 € Τιμή μονάδας 29,00 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα