Ασημένια άγκιστρα σκουλαρικιών 25 mm, 6 τεμάχια

€3,13
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οιασημένιοι γάντζοι για σκουλαρίκια με μήκος 25 mm είναι ένα ιδανικό στοιχείο για όλους τους λάτρεις της δημιουργίας των δικών τους κοσμημάτων. Κατασκευασμένα από μέταλλο υψηλής ποιότητας με βάση από χαλκό και ασημένιο επιφανειακό φινίρισμα, αυτά τα άγκιστρα προσφέρουν έναν εξαιρετικό συνδυασμό ανθεκτικότητας και αισθητικής. Το κομψό μακρύ τόξο τους, το οποίο κλείνει με ασφάλεια στο κάτω μέρος παρόμοια με μια παραμάνα, εξασφαλίζει άνετη και ασφαλή φθορά. Έχουν σχεδιαστεί για να επιτρέπουν την εύκολη προσάρτηση διαφόρων διακοσμητικών, χαντρών ή μενταγιόν σύμφωνα με τη φαντασία σας, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε σκουλαρίκια ακριβώς στα μέτρα σας. Η συσκευασία περιλαμβάνει 6 τεμάχια γάντζων, τα οποία είναι ιδανικά για τη δημιουργία πολλών ζευγαριών σκουλαρικιών ή για να πειραματιστείτε με διαφορετικά σχέδια. Αυτοί οι γάντζοι για σκουλαρίκια είναι μια εξαιρετική επιλογή τόσο για αρχάριους όσο και για έμπειρους κοσμηματοποιούς που αναζητούν αξιόπιστα και κομψά εξαρτήματα για τα έργα τους.

Παράμετροι του προϊόντος: Οι παράμετροι του προϊόντος είναι οι εξής: 1:

  • Υλικό: Υλικό: 1: Μέταλλο (χαλκός) με ασημένιο φινίρισμα επιφάνειας
  • Μήκος: 25 mm
  • Συσκευασία: 6 τεμάχια
  • Κατάλληλο για: δημιουργία των δικών σας σκουλαρικιών, DIY projects
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα